wtorek, 8 lipca 2014

Na dobry początek...

Pomysł na założenie bloga dojrzewał we mnie już od pewnego czasu,  jednak zawsze było coś ważniejszego, pilniejszego. Ale w końcu jestem!
Mam na imię Karolina,  pracuję w branży edukacyjnej i choć lubię swoją pracę,  mam ochotę na pewną odmianę. Czy mi się to uda? Zobaczymy...
Chciałabym podzielić się z Wami, Osobami, ,które będą miały ochotę poczytać,  o czym piszę,  kilkoma moimi pasjami. Będzie więc o literaturze,  podróżach,  muzyce,  ale z pewnością pojawi się też jakiś wątek kulinarny.
Zapraszam Was do mojego świata!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CIASTO BANANOWE, CZYLI AMERYKAŃSKI BANANA BREAD

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-3531774490397217"      crossori...