niedziela, 27 lipca 2014

Limoncello po polsku

Dziś,  krótko,  wyłączenie przepisowo. Jeśli robicie domowe nalewki , ten pomysł powinien Wam przypaść do gustu. Łatwa,  idealna na lato i pyszna!
Na poczatek oberwalam listki z 6 gałązek mięty i zalałam w duzym słoju litrem spirytusu. Postalo kilka dni na oknie, wyjęłam miętę, wrzuciłam 4 pokrojone cytryny i znów zostawiłam na jakieś dwa tygodnie. Później już tylko wycisnelam cytryny,  dolalam syrop cukrowy (1, 5 litra wody + szklanka cukru), wymieszalam i gotowe!  Pewnie powinno jeszcze postać,  żeby się przegryzlo, ale my testowalismy od razu. Z lodem rewelacja!  Oczywiście proporcje jak to w moim gotowaniu są dość swobodne,  może być slodsze, ale moim zdaniem tak jest całkiem nieźle.  Polecam!

1 komentarz:

CIASTO BANANOWE, CZYLI AMERYKAŃSKI BANANA BREAD

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-3531774490397217"      crossori...