środa, 28 stycznia 2015

Radosna zapiekanka

Dziś obiad na szybko.
Ugotowalam ziemniaki w mundurkach, obrałam, pokroiłam w plastry i ułożyłam w naczyniu żaroodpornym. Posypałam je ciecierzycą (wcześniej ugotowaną, ale może być też gotowa ze słoika), pokrojonymi pieczarkami, przyprawilłam solą i pieprzem. Całość zalałam sosem przygotowanym z masła,  mleka, odrobiny śmietany i mąki oraz startego sera. Sos posypałam bazylią.  Zapiekłam na złoty kolor i ... właściwie od razu mogłabym robić następną zapiekankę;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CIASTO BANANOWE, CZYLI AMERYKAŃSKI BANANA BREAD

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-3531774490397217"      crossori...