poniedziałek, 25 maja 2015

Bieg Kobiet

   Wczoraj postanowiłam zrobić kolejny krok w moim bieganiu - zapisałam się na swój pierwszy bieg. To tylko 5 kilometrów i oczywiście nie zamierzam bić żadnych rekordów, bo nie po to zaczęłam uprawiać ten sport. Nie publikuję na facebooku wyników z Endomondo, z którego korzystam tylko dla własnej wiedzy. Jednak dalej jestem zdania, że to wciąga i ciągle nie mogę uwierzyć, że to właśnie ja zaczęłam biegać.
   Zapraszam zatem do udziału, został jeszcze miesiąc, aby się trochę przygotować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CIASTO BANANOWE, CZYLI AMERYKAŃSKI BANANA BREAD

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-3531774490397217"      crossori...