Na początek przygotowałam kruche ciasto na babeczki:
10 dag masła
2 żółtka
0,5 szklanki cukru
1,5 szklanki mąki
Zagniotłam ciasto, schłodziłam je w lodówce i wykleiłam nim foremki i nakłułam widelcem. Podpiekłam je w nagrzanym piekarniku do lekkiego zezłocenia. Następnie wypełniłam foremki pokrojoną na kawałki gruszką, którą skropiłam sokiem z cytryny i przygotowałam masę bezową (http://gotowa-na-swiat.blogspot.com/2015/06/bezy.html). Pokryłam nią owoce i upiekłam w lekko uchylonym piekarniku w temperaturze 150 stopni.
A efekt był taki:
kiedy mogę taką zjeść?
OdpowiedzUsuńkiedy mogę taką zjeść?
OdpowiedzUsuńWystarczy poprosić ��
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń